Anne babanızı nasıl eğitirsiniz

Anne babanızı nasıl eğitirsiniz

Bülent Ata'nın kaleme aldığı Anne Babanızı Nasıl Eğitirsiniz? isimli kitap ebeveynler ile gençlerin aralarında yıllardır süren problemlere farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

16 Ağustos 2014, Cumartesi - 15:46
HİT: 10(0)Gençlerin ve özellikle ergenik döneminde olanların ebeveynleriyle yaşadıkları problemler uzun yıllardır sürekli tartışma konusu olmuş ve bu konu hakkında bir çok kişi çözüm üretme arayışına girmiştir.

Yaşanılan sorunların çoğunlukla çocuklara/gençlere yüklenmesi sorunun çözümünü biraz daha zorlaştırmıştır. Anne Babanızı nasıl eğitirsiniz? isimli kitap olaya tamamen farklı bir pencereden bakarak yaşanılan problemlere yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

EBEVEYNLER İLE GENÇLER ARASINDAKİ SORUNLARA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI

Gençokur yayınları da gençlerin ergenlik döneminin daha sağlıklı ve bilinçli geçmesi için bu amaca uygun kitaplar çıkarmaya devam ediyor. Bülent Ata'nın kaleme aldığı Anne Babanızı Nasıl Eğitirsiniz? isimli bu kitapta gençlerin, büyükleri tarafından sürekli karşılaştığı sorunlar üzerinden onların aslında bu dönemin nasıl daha sağlıklı geçeceği yönünde okuyucuya oldukça önemli bilgiler veriyor.

Hazırlanan bu tür kitaplardan farkı ise gençlerin yalnızca maddi gelişimini anlatması değil bunun yanında manevi değerleri de anlatması oluyor.


Kaynak: www.ensonhaber.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar