İsa Göktürk isimli vatandaş yıllık izinde girdiği işte akıma kapılıp öldü

İsa Göktürk isimli vatandaş yıllık izinde girdiği işte akıma kapılıp öldü

Karabük Belediyesi'nde taşeron firma işçisi olan, yıllık izninde bir inşaat firmasında geçici çalışan 48 yaşındaki İsa Göktürk, istinat duvarını güçlendirmek için beton dökerken, vincin elektrik tellerine temas etmesi sonucu akıma kapılarak öldü.

23 Haziran 2014, Pazartesi - 15:18
HİT: 8(0)Olay, öğle saatlerinde Yeni Mahalle Plevne Caddesi'nde meydana geldi. 15 gün önce izine ayrılan ve bir inşaat firmasında geçici olarak işe başlayan İsa Göktürk, haddehanenin istinat duvarını güçlendirmek için beton dökmek üzere duvarın üzerine çıktı. Beton dökülmesi sırasında vinç, elektrik teline temas etti. Bu sırada beton hortumunu tutan Göktürk, akıma kapılınca, yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki duvardan düştü.

Haber verilmesi üzerine gelen 112 Acil Servis ekibi Göktürk'e müdahale etti. Sağlık görevlilerinin uzun süre kalp masajı yapmasına rağmen Göktürk kurtarılamadı. Olay duyup gelen Göktürk'ün yakınları gözyaşı döktü. Yerde cansız yatan Göktürk'ü görmek isteyen yakınları ve arkadaşlarına polis engel olmak isteyince, kısa süreli gerginlik oldu.

Evli ve 3 çocuk babası Göktürk'ün cesedi, yapılan incelemenin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.(DHA)

Kaynak: www.ihlassondakika.com

İLGİLİ HABERLER

  • ANKET
  • HAVA DURUMU

  • YAZARLAR
Ajanslar